Визначення настрою, з яким треба прочитати рядки (пошук слів, якими передано стан, почуття ліричного героя; визначення причини переживання такого почуття). Написання робіт для участі в олімпіадах та конкурсах МАН. Виховувати толерантне ставлення до людини іншої національності та культури, переконувати та доводити, що „інше” не означає „гірше”. Виокремлення основної думки тексту, висвітленню якої автор підпорядковує всі змальовані ним картини й образи.

Зошити та словники підписуються мовою, яка вивчається. Словники перевіряються один раз в семестр. Вчитель виправляє помилки і ставить підпис та дату перевірки.
Але зараз у дітей у головах комп’ютери, програми, стріми та аватарки. Вони з пелюшок в інтернеті, як риби у воді. Чому би не відштовхуватися від їхніх зацікавлень і, якщо не програму, то хоча би мовні вправи побудувати так, щоби діти були зацікавлені в роботі? Окрім цього, кожен урок має сприяти ефективній ререалізації основних функцій дидактичного процесу — освітньої, розвиткової, виховної та самовдосконалення.
Дидактичні вимоги до уроку:
Можеш написати підсумкову контрольну роботу. O Складати тексти, використовуючи речення з прямою мовою, діалогом, із висловленнями відомих людей, крилатими висловами. O Якими сполучниками та сполучними словами можуть з’єднуватися прості речення у складному.
Від педагогів залежить, щоб взаємоконтроль не перетворювався на штучний засіб “витягування” слабшого (підказування, шпаргалки, списування завдань). Іспити проводять методом письмової роботи, бесіди, практичної, лабораторної роботи, тестування, захисту учнівських науково-дослідних робіт. За результатами навчання учням (випускникам) видають відповідний документ (табель, свідоцтво, атестат, довідка). Графічна контрольна перевірка.Передбачає графічну форму відповіді учня на запитання, коли обчислення або знаходження різних величин здійснюють за допомогою креслення, графіка, малюнка, векторної діаграми тощо.
Від стилю мислення багато в чому залежить успішність дитини у навчанні та подальшому житті. Тому навчальний процес має підтримувати довготривале мислення. У презентаціях бажано використовувати гіперпосилання. Вибір методів та прийомів навчання мови необхідно здійснювати в процесі підготовки до уроку, врахбвуючи його дидактичну мету, характер змісту навчального матеріалу, рівень знань учнів.
- Важливу ідейну, а також і композиційну роль у творі відіграє третя (кінцева) частина поезії, в якій висловлені піднесені, бадьорі почуття і віра в перемогу нового, світлого, справедливого суспільного ладу.
- Важливою властивістю ідеї є саме те, що вона може пов’язуватись з багатьма темами.
- Уміє знаходити необхідну інформацію у вигляді оціночних суджень, опису, аргументації за умови, що в текстах використовується знайомий мовний матеріал.
- Кожен образ має певне ідейне навантаження, вказує на якусь настанову письменника.
- В самоаналізі висвітлюється тема досвіду, розкривається основна педагогічна ідея досвіду, технологія реалізації, інноваційна значущість цієї теми та її складових.
- Наступною ланкою в системі контролю є семестровий контроль, що проводиться періодично з метою перевірки рівня засвоєння навчального матеріалу в обсязі навчальних тем, розділів семестру й підтвердження результатів поточних балів, отриманих учнями раніше.
Завдяки чому він досягає успіху в справах, за які береться? Обґрунтуйте відповідь прикладами з тексту. Світова література – http://free-minigames.com/application/list/?onlayn-kazino-v-rozghdestvenskom-nastroenii—cifrovue-kalendari-nastupleniya-rozghdestva-nahodyat-blagosk.html сукупність різних національних літератур, які мають спільні закони розвитку, етапи, тенденції від давнини до сучасності.
Алгоритм підготовки вчителя до уроку
Знайдіть у творі підтвердження людяності Сіндбада. Розкажіть про ставлення героя до його супутників, дайте оцінку його діям. Визначте подібність індійської народної казки “Фарбований шакал” і казки “Фарбований Лис” І.Франка. Визначте різновид казки “Фарбований шакал”. Приказка – малий жанр фольклору, що містить оцінку, натяк, висновок, але не є закінченою думкою чи судженням. Назвіть спільні й відмінні риси фольклору та літератури.
Треба прагнути до того, щоб визначення були чіткі, конкретні і передавали ідейний зміст твору. Основним предметом зображення в літературі й мистецтві завжди була людина в процесі її життєдіяльності, з усіма її різноманітними думками, прагненнями і переживаннями. Але було б неприпустимим спрощенням говорити на цій підставі, що темою кожного літературного твору є взагалі життя людей. Об’єктом художнього зображення може служити життя колгоспу, радгоспу чи МТС. І деколи критики, виходячи з цього, говорять про «колгоспну», про «радгоспну» та «емтеесівську» теми. В цих визначеннях темою називають життєвий матеріал, галузь господарчої діяльності людей, що показана в творі.
Учень (учениця) уміє читати вголос і про себе з розумінням основного змісту тексти, побудовані на вивченому матеріалі. Уміє частково знаходити необхідну інформацію у вигляді оціночних суджень за умови, що в текстах використовується знайомий мовний матеріал. Ознаки повісті як жанру літератури, утілені у творі Льюїса Керролла Ознаки казки як жанру літератури, утілені у творі Льюїса Керролла Мандрівка Країною Див була для Аліси цікавою, повчальною, хоча інколи й небезпечною. Водночас дівчинка набула досвіду й щоразу дізнавалася про щось нове. Відшукайте у творі опис того, чого навчилася Аліса, які відкриття зробила для себе. Автор – творець художнього твору (літературного, музичного, живописного). У своїх творах він втілює власне світосприйняття, виражає ставлення до зображуваних персонажів і подій.
Автор, так би мовити, відсутній у тексті драми, він не розповідає про події, про вчинки героїв тощо. Всі дії в п’єсі подаються переважно наочно, їх повинен бачити читач, їх дійсно бачить в театрі, на сцені, глядач. Лише про ті події, які не можна винести на сцену, розповідають дійові особи, але не сам драматург.
Підручник побудований з урахуванням традицій українського національного мистецтва в контексті світової культури. Інформаційно-ілюстративний матеріал є наочним джерелом формування художньої та духовної культури особистості. Він розкриває жанрові особливості та специфіку зображальних і виражальних засобів живопису, графіки, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва, архітектури та дизайну, а також ознайомлює з багатогранністю творчості театрального художника. У підручнику наведено алгоритми виконання певних дій у різних життєвих ситуаціях. Запропоновано завдання і ситуації для обговорення з батьками, для роботи у групах, парах.
Ці види діяльності є основою для реалізації системи контролю над ходом й якістю засвоєння учнями змісту навчання іноземної мови. Учень із самого початку навчання повинен знати, як буде оцінюватися його робота, які вимоги в навчанні будуть до нього пред’являтися. У цьому полягає й певний стимул до підвищення якості своїх знань. Наголошуємо, що ця тема подається для ознайомлення, тому не є обов’язковою для вивчення та контролю. Якщо говорити про літературу, то деякі класичні твори (наприклад, “Хіба ревуть воли, як ясла повні”) я б узагалі заборонив для вивчення в школі, як би провокаційно це не прозвучало. З усіма нюансами історичних контекстів окремих текстів не те, що учні, – не кожний дорослий упорається. Тож школярі змушені завчати напам’ять чужі думки та характеристики, вірші чи фрагменти підручника.